Výuka ruštiny Praha

Výuka ruštinykurzy ruštiny
obrázek2
výuka ruštiny
obrázek3
obrázek 4

Moje zaměření

Jmenuji se Eva Nováková a výuce ruštiny se věnuji více než 15 let. Vyučovala jsem v jazykových kurzech v různých jazykových školách a vedla jsem i výuky v rámci firemního vzdělávání. V současné době se věnuji především vlastním individuálním klientům či menším skupinkám ve firmách a částečně překladům z/do ruštiny.

Moje vzdělání a praxe

Můj přístup

Ráda se důkladně připravuji na vyučovací hodiny. Během své domácí přípravy přemýšlím o následující hodině a snažím se, aby se jednotlivé aktivity nejen střídaly, ale měly také plynulou návaznost jedna na druhou. Baví mě připravovat zajímavé a různorodé hodiny, na které se mohou studenti těšit a odnášet si z nich nové znalosti a motivaci pro aktivní využití jazyka.

Ve výuce dávám velký prostor k vyjadřování se v cizím jazyce. Stále se snažím vytvářet v hodinách příjemnou atmosféru a udržovat motivaci a zájem o jazyk např. svým pozitivním přístupem a nadšením z ruského jazyka. Pokud to okolnosti dovolují, ráda zařazuji do výuky také doplňkový materiál – hudbu, videa, povídání o Rusku či informace o ruských umělcích, kteří v dané době vystupují v Praze.

Proč zvolit individuální výuku ruštiny?

Mnoho firem dnes upřednostňuje u svých zaměstnanců individuální výuku či výuku v malých skupinkách. Narozdíl od hromadných kurzů tento styl učení přináší mnohonásobně vyšší efektivitu, rychlejší osvojení znalostí a ve výsledku i časovou a finanční úsporu. Při individuální výuce se snadno zbavujete veškerých komunikačních zábran a navíc mozek neustále pracuje, neboť musí přijímat nové a nové podněty - učitel se vás ptá, Vy odpovídáte. Učitel takto předá studentovi nejen nové poznatky, ale neustálou interakcí ho nutí mluvit.

Kurzy ruštiny© 2022 - Mgr. Eva Nováková, kurz-rustiny.cz: individuální výuka ruštiny v Praze